אפליקציית הקריאה של הליקון

אפליקציית הקריאה של הליקון היא האפליקציה היחידה בישראל שעובדת עם מספר חנויות, זה נותן נוחות מרבית לקורא הסופי ונוחות מרבית לחנויות תוך מתן הגנה חזקה מפני העתקה.

כיום משתמשים באפליקציה כ 30,000 משתמשים והמספר עולה מדי יום.

קריאה

האפליקציה תומכת בספרים דיגיטליים בפורמט EPUB3 או  EPUB2 הנשלחים לאפליקציה דרך הענן של הליקון או שמורים מקומית על המכשיר. בכל מקרה הספרים הנקראים יורדים לזכרון המכשיר והקריאה אפשרית גם ללא חיבור לרשת.
האפליקציה תומכת במרבית הפונקציות של התקן כולל JavaScript בספרים דיגיטליים המשמש לאנימציה בספרים. 

 

הגנה מקסימלית בעלויות נמוכות

האפליקציה בעזרת הענן של הליקון (EPUBCLOUD) מאפשרת הגנה חזקה מפני העתקה, כל זאת מבלי להקשות על המשתמש. הספרים יורדים מהענן בעזרת פרוטוקול מאובטח לזכרון פרטי של האפליקציה, שאינו נגיש לאפליקציות אחרות. בנוסף, הספרים שירדו לאפליקציה מוצפנים בעזרת מפתח יחודי לאפליקציה.
הענן משמש גם כגיבוי לספרים, כך שגם כאשר הלקוח מחליף מכשיר, הספרים שלו נשמרים ואין צורך לשלוח לו שוב.

 

השאלת ספרים

האפליקציה כוללת מנגנון יחודי המאפשר שליחת ספר בהשאלה, הספר ירד למכשיר המשתמש וימחק משם כעבור זמן מוגדר. מנגנון זה שימושי כיום ב"בוקלי הספריה הדיגיטילית הראשונה.

 

פתיחות לחנויות 

כל חנות שרוצה יכולה להצטרף ולשלוח ספרים לאפליקציה, גם אם זה בנוסף לשליחה לאפליקציות אחרות. ניתן לשלוח כל ספר תקני בפורמט EPUB3 או EPUB2. 
כיום שולחות ספרים לאפליקציה כשש חנויות שונות בינהן: אינדיבוק, בוקסילה, ביבוקס, בוקלי הספריה הדיגיטלית הראשונה ועוד.

 

מיתוג אישי

חנויות המועניינות במיתוג משלהן לאפליקציה יכולות לקבל זאת. המיתוג האישי שומר על כל תכונות האפליקציה שתוארו לעיל אבל עם שם חדש ולוגו חדש. כיום יש גרסה ממותגת אחת של האפליקציה המשמשת את חנות אינדיבוק.
הגרסה הממותגת יכולה להיות פתוחה לכל הספרים (מומלץ) או להיות מוגבלת רק לספרים שנשלחו מאותה חנות.