המוצרים שלנו

הפקת ספרים מורכבים

הליקון ספרים היא החברה הותיקה והמקצועית ביותר בישראל להפקת ספרים דיגיטלים. להליקון נסיון רב בהפקת ספרים ברמה בינונית ומורכבת, החל מספרי ילדים עם אנימציות ואינטרקציות וכלה בספרי עיון מורכבים הכוללים JavaScript, מחשבונים, דיאגרמות וטבלאות, שאלונים אמריקאי, הערות שוליים ועוד.
אנו עובדים עם כל סוגי הלקוחות – החל מסופרים עצמאיים וכלה בארגונים מוכרים כמו הספריה הלאומית, אנקורי, הכשרת הישוב, והוצאות לאור מוכרות.
יש לשים לב כי מערכת Quick EPUB תומכת בספרי טקסט פשוטים בלבד.

לספרים מורכבים יותר אנא צרו קשר.

 

קטלוג הספרים של הליקון -e-Catalog

מערכת e-Catalog מאפשרת לקורא לאתר כל ספר דיגיטלי שנשלח לאפליקצית הליקון ומציעה לו חנויות מהן הוא יכול לרכוש את הספר.
המערכת היא מעין מנוע חיפוש לספרים עם אפשרות רכישה. הופעה בקטלוג הספרים של הליקון אפשרית רק לחנויות העושות שימוש באפליקציה או סופרים עם דפי נחיתה של הליקון. לקטלוג הספרים

 

דפי מכירה

דפי מכירה נועדו לסופרים על מנת למכור ספר דיגיטלי מסויים באופן עצמאי. דפי המכירה מאפשרים לסופר שליטה מלאה בפעילות השיווק מול פורומים, פיסבוק, גוגל ועוד, תוך מכירה בעמלות נמוכות יחסית לחנויות והשגת רווח גבוה יותר עבור הספר. סופרים רבים משתמשים בדפי המכירה במהלך מכירה מוקדמת ולאחר מכן מפרסמים את הספרים גם בחנויות. לקריאה נוספת

 

אפליקצית הקריאה HBreader

האפליקציה הפופולארית ביותר בישראל לקריאת ספרים דיגיטלים, עם מעל 100,000 משתמשים וקשר עם מרבית החנויות הדיגיטליות בישראל.
מיועדת למכשירים ניידים וניתנת להורדה בחינם בחנויות האפליקציות (App Store ,Google Play).
כמו כן קיימת גרסה אוניברסלית למחשבים וכל מכשיר אחר שיש לו דפדפן כרום (גם גרסה זו מאפשרת קריאה ללא חיבור לרשת).
האפליקציה מאפשרת שליחה אוטומטית של ספרים מהחנויות ללא צורך במייל ומגנה מפני העתקה.
לפרטים נוספים https://hbreader.heliconbooks.com